Wyszukiwarka
Rozlicz PIT w Cieszynie
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.
Przekaż 1% w Cieszynie

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.

Oficjalna strona
Miasta Cieszyn:

Oficjalna strona Miasta Cieszyn

Strona zgodna z:
Valid XHTML 1.1

20 lipca - zmiana organizacji ruchu w centrum Cieszyna

Aktualności » 20 lipca - zmiana organizacji ruchu w centrum Cieszyna

2019-07-17 14:19

 

 

 

 

W związku z nadchodzącymi zawodami rowerowymi DOKA Downhill City Tour, które odbędą się 20.07.2019 r. (w sobotę) następuje zmiana organizacji ruchu w centrum Cieszyna.


Trasa zawodów prowadzona jest ulicami:

- ul. Głęboka - zamknięta od Rynku do ul. Sejmowej, ruch dla pieszych otwarty po dwóch stronach drogi,
- ul. Sejmowa - wyłączona z ruchu dla samochodów i pieszych od skrzyżowania z ul. Głęboką do skrzyżowania z ul. Trzech Braci,
- ul. Trzech Braci - wyłączona z ruchu dla samochodów i pieszych od skrzyżowania z ul. Sejmową do skrzyżowania z ul. Śrutarską,
- ul. Śrutarska - wyłączona z ruchu dla samochodów i pieszych od skrzyżowania z ul. Trzech Braci do schodów prowadzących do ul. Przykopa,
- ul. Przykopa - wyłączona z ruchu dla samochodów i pieszych od schodów przy ul. Śrutarskiej do skrzyżowania z ul. Młyńska Brama,
- ul. Młyńska Brama - wyłączona z ruchu dla samochodów i pieszych od skrzyżowania z ul. Przykopa do skrzyżowania z al. Jana Łyska.

Drogi będą nieprzejezdne w godzinach 9:00-17:00 w sobotę.

W czwartek rozłożone zostanie część rusztowań na terenie rynku. Pozostałe rusztowania (ul. Głęboka, ul. Trzech Braci) zostaną rozłożone w piątek. Od momentu rozłożenia do startu zawodów w sobotę, rusztowania będą zabezpieczone barierkami i będzie możliwość poruszania się pieszo w ich pobliżu. Prosimy aby wszystkie samochody znajdujące się na trasie zawodów zostały usunięte do czwartku, do godz. 20.00. Na bieżąco informujemy o tym mieszkańców oraz właścicieli samochodów, których pojazdy aktualnie są tam zaparkowane.

Dojścia do budynków, domów znajdujących się przy trasie będą utrudnione jedynie w sobotę w godzinach 9:00-17:00.

Od godziny 17:00 w sobotę, czyli zaraz po zakończeniu zawodów przystępujemy do rozbiórki rusztowań oraz do jak najszybszego przywrócenia dróg do stanu poprzedniego.

 

fot. Fundacja KULT