Wyszukiwarka
Rozlicz PIT w Cieszynie
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.
Przekaż 1% w Cieszynie

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.

Oficjalna strona
Miasta Cieszyn:

Oficjalna strona Miasta Cieszyn

Strona zgodna z:
Valid XHTML 1.1

Bezpłatne porady prawne, psychologiczne, psychospołeczne

Aktualności » Bezpłatne porady prawne, psychologiczne, psychospołeczne

2017-05-19 11:25

Regionalny Ośrodek Wsparcia i Informacji Osób Niepełnosprawnych

Stowarzyszenie Na Rzecz Integracji TRIANON PL

ul. Bielska 4

43-400 Cieszyn

tel. 33 445 70 11, dzialajmyrazem@wp.pl

 

ZAPRASZA NA BEZPŁATNE PORADY: prawne, psychologiczne, psychospołeczne.

 

Regionalny Ośrodek Wsparcia i Informacji Osób Niepełnosprawnych w Cieszynie udziela bezpłatnej pomocy i wsparcia osobom niepełnosprawnym w następującym zakresie:

  • porad i informacji w zakresie problematyki społeczno-zawodowej osób niepełnosprawnych w tym ulg i uprawnień osób niepełnosprawnych, zaopatrzenia w sprzęt rehabilitacyjny, przedmioty ortopedyczne, dofinansowania do rehabilitacji leczniczej, wsparcia finansowego i rzeczowego, programów PFRON skierowanych do osób indywidualnych i organizacji pozarządowych
  • porad prawnych
  • porad psychologa
  • porady psychospołeczne

 

Pomoc udzielana jest w siedzibie Stowarzyszenia Na Rzecz Integracji TRIANON PL w CIESZYNIE oraz w punktach zamiejscowych w Pogwizdowie i Zebrzydowicach

Do Centrum Informacji i Wsparcia można umawiać się telefonicznie, e-mail  lub osobiście w godz.  od 8.00 do 13.00 od poniedziałku do piątku.