Wyszukiwarka
eUrząd - Elektroniczne Usługi dla Mieszkańca

eUrząd - Elektroniczne Usługi dla Mieszkańca

Rozlicz PIT w Cieszynie
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.
Przekaż 1% w Cieszynie

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.

Oficjalna strona
Miasta Cieszyn:

Oficjalna strona Miasta Cieszyn

Deklaracja dostępności
Strona zgodna z:
Valid XHTML 1.1

Budżet Obywatelski 2019 – lista projektów rekomendowanych i nierekomendowanych do głosowania

Aktualności » Budżet Obywatelski 2019 – lista projektów rekomendowanych i nierekomendowanych do głosowania

2018-12-20 13:00

  

Nabór projektów do Budżetu Obywatelskiego Cieszyn 2019 został zakończony. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Cieszyna za aktywny udział w ich zgłaszaniu. Powyżej załączamy listę projektów, które zostały rekomendowane do głosowania, a także listę tych, które nie zostały rekomendowane do głosowania przez Zespół ds. Budżetu Obywatelskiego.

Informujemy, że zgodnie z § 11 ust. 4  Zarządzenia Nr 0050.665.2018 Burmistrza Miasta Cieszyna z dnia 10 października 2018 roku w sprawie procedury wyboru projektów do realizacji w 2019 roku w ramach Budżetu Obywatelskiego, autorom projektów, które znajdują się na liście projektów nie rekomendowanych do głosowania, przysługuje prawo do odwołania.

Odwołanie może zostać złożone do Burmistrza Miasta Cieszyna w terminie do 7 dni kalendarzowych od dnia opublikowania list i powinno zawierać odniesienie się do uzasadnienia Zespołu ds. Budżetu Obywatelskiego. Szczegóły można znaleźć na stronie https://cieszyn.budzet-obywatelski.org, a także w załączonym zarządzeniu.

Głosowanie będzie trwało w dniach 12.01-27.01.2019. Każdy mieszkaniec będzie mógł oddać jeden głos. Szczegóły znajdą Państwo na stronie https://cieszyn.budzet-obywatelski.org