Wyszukiwarka
eUrząd - Elektroniczne Usługi dla Mieszkańca

eUrząd - Elektroniczne Usługi dla Mieszkańca

Rozlicz PIT w Cieszynie
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.
Przekaż 1% w Cieszynie

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.

Oficjalna strona
Miasta Cieszyn:

Oficjalna strona Miasta Cieszyn

Deklaracja dostępności
Strona zgodna z:
Valid XHTML 1.1

Burmistrz Mieczysław Szczurek: Dziękuję za wspólną pracę na rzecz Cieszyna

Aktualności » Burmistrz Mieczysław Szczurek: Dziękuję za wspólną pracę na rzecz Cieszyna

2014-12-02 15:21
  • Burmistrz Mieczysław Szczurek
    Burmistrz Mieczysław Szczurek

       Szanowni Mieszkańcy!

       Cztery lata temu, dzięki Waszej decyzji, objąłem stanowisko burmistrza Cieszyna. Były to cztery lata ciężkiej i intensywnej pracy na rzecz naszego miasta. Ciężkiej, ale i satysfakcjonującej – podejmując decyzje i przystępując do działania zawsze kierowałem się wspólnym dobrem cieszynian i cieszę się, że w tej materii wiele udało mi się osiągnąć.

       Miniona kadencja to czas realizacji licznych projektów i inwestycji – zarówno tych mniejszych, jak i większych, które jeszcze przez długie lata będą wpływać na komfort i jakość życia w Cieszynie. Wiele przedsięwzięć udało mi się zakończyć, część jest w toku, a te, które czekają nasze miasto w przyszłości, starałem się jak najlepiej przygotować.

       Dziękuję za okazane mi zaufanie i wsparcie, z którymi wielokrotnie spotykałem się na co dzień i które utwierdzały mnie w słuszności przyjętych kierunków działania oraz stale motywowały mnie do stawiania czoła kolejnym wyzwaniom. Dziękuję również za Wasze zaangażowanie w sprawy miasta, które niejednokrotnie pokazywało, że wspólnie chcieliśmy przekształcić Cieszyn w miasto, w którym dobrze się mieszka i żyje. 

       Cieszyn zyskał solidne fundamenty, które pozwolą mu na rozwój w kolejnych latach. Proszę więc każdego z Was o dalszą pracę na rzecz naszego miasta – wszyscy tworzymy lokalną społeczność i to od nas zależy jak wspólnie będziemy dalej dbać o naszą przyszłość.

       Mojemu następcy, panu Ryszardowi Macurze, życzę owocnej kontynuacji budowania nowoczesnego i przyjaznego dla mieszkańców i turystów miasta. Miasta, które na naszych oczach pięknieje i wciąż zmienia się na lepsze.
 

Mieczysław Szczurek
Burmistrz Cieszyna