Darmowe kursy autobusów w dniu 1 lipca

Aktualności » Darmowe kursy autobusów w dniu 1 lipca

2017-06-29 08:22
  • Plakat wydarzenia
    Plakat wydarzenia
  • Darmowe kursy autobusów
    Darmowe kursy autobusów
  • Darmowe kursy autobusów
    Darmowe kursy autobusów
  • Plakat wydarzenia
    Plakat wydarzenia

      Z okazji imprezy plenerowej i koncertu "Lato z Radiem" - zapraszamy Państwa do skorzystania z DARMOWEGO przejazdu autobusami miejskimi o pojemności do 75 miejsc na Stadion Miejski oraz z powrotem. Szczegółowy rozkład publikujemy poniżej oraz w załączonych plikach graficznych.

      Zapraszamy na debatę "Współpraca w Grupie Wyszehradzkiej. Podsumowanie polskiej prezydencji" 1 lipca od godz. 10.00, szczegóły na stronie: Współpraca w Grupie Wyszehradzkiej.

      Zapraszamy na imprezę plenerową i koncert "Lato z Radiem" 1 lipca od godz. 16.00, szczegóły na stronie: Lato z Radiem w Cieszynie

      Zapraszamy do udziału w wielkiej grze miejskiej 1 lipca od godz. 9.00, szczegóły na stronie: Zdrapmania, czyli wielka gra miejska!

 

1) Morcinka - ks. Tomanka - al. Łyska

NAZWA PRZYSTANKU

     GODZINY ODJAZDÓW

Morcinka l

15:00

15:30

16:00

16:30

 

Morcinka II

15:01

15:31

16:01

16:31

 

Kossak-Szatkowskiej

15:03

15:33

16:03

16:33

 

Cieszyn Hallera Sklep

15:04

15:34

16:04

16:34

 

ks. Tomanka

15:06

15:36

16:06

16:36

 

Cieszyn Puńcowska

15:07

15:37

16:07

16:37

 

Cieszyn Wyższa Brama

15:09

15:39

16:09

16:39

 

Cieszyn Plac Wolności

15:10

15:40

16:10

16:40

 

Cieszyn Aleja Łyska

15:12

15:42

16:12

16:42

 

Cieszyn Aleja Łyska Basen

15:13

15:43

16:13

16:43

 

Cieszyn Błogocice

15:15

15:45

16:15

16:45

 

 

2) Stawowa - os. Bobrek - Szymanowskiego - os. Piastowskie - al. Łyska

NAZWA PRZYSTANKU

     GODZINY ODJAZDÓW

Cieszyn Stawowa

15:00

15:10

16:00

16:10

 

Bobrek Wschód

15:03

15:13

16:03

16:13

 

Barteczka

15:04

15:14

16:04

16:14

 

Kościuszki

15:06

15:16

16:06

16:16

 

Kajzara

15:07

15:17

16:07

16:17

 

Cieszyn Przepilińskiego Sklep

15:09

15:19

16:09

16:19

 

Cieszyn Szymanowskiego

15:11

15:21

16:11

16:21

 

Bucewicza Hotel

15:13

15:23

16:13

16:23

 

Cieszyn Hażlaska l

15:14

15:24

16:14

16:24

 

Cieszyn Hażlaska – Jabłonna

15:15

15:25

16:15

16:25

 

Pastwiska Motel

15:16

15:26

16:16

16:26

 

Cieszyn Węgielna

15:17

15:27

16:17

16:27

 

Cieszyn Katowicka

15:19

15:29

16:19

16:29

 

Cieszyn Liburnia Starostwo

15:21

15:31

16:21

16:31

 

Cieszyn Liburnia

15:22

15:32

16:22

16:32

 

Cieszyn Michejdy

15:24

15:34

16:24

16:34

 

Cieszyn Kochanowskiego

15:26

15:36

16:26

16:36

 

Cieszyn Plac Wolności

15:27

15:37

16:27

16:37

 

Cieszyn Aleja Łyska

15:29

15:39

16:29

16:39

 

Cieszyn Aleja Łyska Basen

15:30

15:40

16:30

16:40

 

Cieszyn Błogocice

15:32

15:42

16:32

16:42

 

 

      Po skończonej imprezie ok. godz. 23.10 na uczestników będą czekać 2 autobusy, które odwiozą ich na trasie: al. Łyska – ks. Tomanka – Morcinka. O tej samej godzinie odjadą również 2 autobusy na trasie al. Łyska – os. Piastowskie – Szymanowskiego – os. Bobrek – Stawowa.

      Autobusy po przejechaniu trasy wrócą po ostatnich uczestników.