Wyszukiwarka
eUrząd - Elektroniczne Usługi dla Mieszkańca

eUrząd - Elektroniczne Usługi dla Mieszkańca

Rozlicz PIT w Cieszynie
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.
Przekaż 1% w Cieszynie

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.

Oficjalna strona
Miasta Cieszyn:

Oficjalna strona Miasta Cieszyn

Deklaracja dostępności
Strona zgodna z:
Valid XHTML 1.1

Kancelaria Działu Cmentarzy informuje

Aktualności » Kancelaria Działu Cmentarzy informuje

2020-03-16 11:27

Szanowni Mieszkańcy, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 informujemy, że od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania kancelaria Działu Cmentarzy będzie obsługiwała osobiście tylko klientów w celu załatwienia formalności związanych z pogrzebem i pochówkiem, dlatego należy:

- zgłosić najpierw telefonicznie tel. 694 407 815,
- umówić się na spotkanie w kancelarii Działu Cmentarzy – Zakładu Pogrzebowego 
  „Arkadia” w Cieszynie przy ul. Katowickiej 34,
- wyznaczyć spośród najbliższych maksymalnie dwie osoby do załatwienia formalności,
- przestrzegać wytycznych dotyczących ograniczenia ilości osób biorących udział 
  w samej ceremonii pogrzebowej.

Pozostałe sprawy można omówić, a nawet załatwić przez telefon, a także e-mailem lub przez ePUAP. Dostępny do kontaktu numer telefonu 694 407815 oraz e-mail: cmentarze@zgk.cieszyn.pl. Wszelkie płatności na rzecz Spółki należy dokonywać przelewami na rachunek bankowy nr: 55 1050 1403 1000 0023 4673 1777.  Zapewniamy, że Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o pracuje normalnie w godzinach od 7:00 do 15:00 i jest do Państwa dyspozycji w każdej sprawie, niemniej ograniczenie osobistych kontaktów przyczyni się do ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się wirusa i wywoływanej przez niego choroby. Bądźmy odpowiedzialni i dbajmy o siebie wzajemnie.