Komisje Rady Miejskiej

Urząd od środka » Rada Miejska » Komisje Rady Miejskiej

Pliki do pobraniaRozmiarData
icoUchwala_nr_II-3-14.pdf

w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej

138.65 KB2015-06-01 09:29
icoUchwala_nr_II-4-14.pdf

w sprawie powołania stałych komisji Rady Miejskiej

289.28 KB2015-06-01 09:29

Skład Rady Miejskiej Cieszyna VII kadencji z podziałem na komisje

Przewodniczący Rady Miejskiej Cieszyna - Gabriela Staszkiewicz
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Cieszyna - Janina Cichomska
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Cieszyna - Andrzej Surzycki



      Komisja Rewizyjna stały termin posiedzenia: trzeci poniedziałek miesiąca, godz. 15:30

  1. Krzysztof  Herok - Przewodniczący Komisji
  2. Bolesław Zemła - Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Krystian Kukuczka - Członek Komisji
  4. Piotr Tomica - Członek Komisji
  5. Gabriela Staszkiewicz - Członek Komisji
  6. Bartosz Tyrna - Członek Komisji

 

      Komisja Finansów – stały termin posiedzenia: poniedziałek w tygodniu odbywania się sesji RM, godz. 15:30
  1. Krzysztof Pszczółka - Przewodniczący Komisji
  2. Bolesław Zemła - Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Krzysztof Herok - Członek Komisji
  4. Iwona Kabiesz - Członek Komisji
  5. Wiesław Kluz - Członek Komisji
  6. Gabriela Staszkiewicz - Członek Komisji

 

      Komisja Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska – stały termin posiedzenia: środa w tygodniu odbywania się sesji RM, godz. 15:00

  1. Krzysztof Wantulok - Przewodniczący Komisji
  2. Grażyna Pawlita - Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Stanisław Pońc - Członek Komisji
  4. Krzysztof Pszczółka - Członek Komisji
  5. Adam Swakoń - Członek Komisji
  6. Piotr Tomica - Członek Komisji

 

      Komisja Oświaty, Kultury i Sportu – stały termin posiedzenia: środa w tygodniu odbywania się sesji RM, godz. 15:30

  1. Remigiusz Jankowski - Przewodniczący Komisji
  2. Wiesław Kluz - Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Czesław Banot - Członek Komisji
  4. Łukasz Bielski - Członek Komisji
  5. Irena Kwaśny - Członek Komisji
  6. Marek Szczypka - Członek Komisji

 

      Komisja Urbanistyki, Strategii i Ochrony Zabytków – stały termin posiedzenia: wtorek w tygodniu odbywania się sesji RM, godz. 15:00

  1. Irena Kwaśny - Przewodnicząca Komisji
  2. Łukasz Bielski - Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Remigiusz Jankowski - Członek Komisji
  4. Krystian Kukuczka - Członek Komisji
  5. Adam Swakoń - Członek Komisji
  6. Bartosz Tyrna - Członek Komisji

 

      Komisja Zdrowia i Spraw Społecznych – stały termin posiedzenia: wtorek w tygodniu odbywania się sesji RM, godz. 15:00

  1. Marek Szczypka - Przewodniczący Komisji
  2. Stanisław Pońc - Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Czesław Banot - Członek Komisji
  4. Iwona Kabiesz - Członek Komisji
  5. Grażyna Pawlita - Członek Komisji
  6. Krzysztof Wantulok - Członek Komisji