Aktualności » Konsultacje w sprawie lokalizacji przystanku obsługującego linię autobusową nr 10

2019-07-01 15:20

Konsultacje w sprawie lokalizacji przystanku obsługującego linię autobusową nr 10 przy ul. Kajzara w pobliżu skrzyżowania z ul. Przepilińskiego

Burmistrz Miasta Cieszyna informuje, że w związku z petycją grupy mieszkańców Cieszyna rozważana jest możliwość przeniesienia istniejącego przystanku obsługującego linię autobusową nr 10 z lokalizacji przy skrzyżowaniu ul. Kajzara i Kościuszki na ul. Kajzara w pobliżu skrzyżowania z ul. Przepilińskiego.

Burmistrz Miasta Cieszyna zwraca się zatem do mieszkańców okolicznych nieruchomości oraz pasażerów korzystających z linii autobusowej nr 10 o wyrażenie swojej opinii dotyczącej zasadności lokalizacji takiego przystanku.

Opinie w ww. zakresie można składać w wersji papierowej w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Cieszynie, Rynek 1 (w godz. pracy Urzędu) lub wysyłać na adres e-mailowy: rdg@um.cieszyn.pl w terminie do dnia 31 lipca 2019 r.

II Z-ca Burmistrza Miasta Cieszyna
Przemysław Major