Miejski System SMS-owy

Sprawy Miasta » Miejski System SMS-owy

      Jeśli chcesz bezpłatnie otrzymywać ważne informacje z Urzędu Miejskiego w Cieszynie bezpośrednio na swój telefon wypełnij poniższe pola i dołącz do systemu powiadamiania SMS

 

      Zapisanie się na listę odbiorców takich smsów jest bardzo proste. Wystarczy podać imię, nazwisko i swój numer komórki. Po chwili otrzymamsz prośbę o potwierdzenie zgłoszenia poprzez wysłanie smsa o treści UMCieszyn pod nr 664 079 400. Koszt tego smsa jest zgodny z taryfą operatora – to jedyna, groszowa opłata za skorzystanie z usługi.

 

      Dokonując zgłoszenia można wybrać czego mają dotyczyć smsy. Kategorie obejmują: wydarzenia (kulturalne i sportowe) oraz ostrzeżenia (przed zagrożeniami, komunikaty o przerwach w dostawie mediów, utrudnieniach w ruchu itp.). Smsy będą wysyłane z odpowiednim wyprzedzeniem (przy czym, ze względów organizacyjnych, w przypadku części komunikatów okres wyprzedzenia nie obejmie dni wolnych od pracy). 

 

      Jeżeli chcesz się wyrejestrować wpisz tylko numer telefonu i naciśnij przycisk Wyrejestruj. W tym wypadku reszta pól nie jest wymagana (włącznie z polami oznaczonymi *). Następnie otrzymasz kod, który należy wpisać w odpowiednie okno i to spowoduje usunięcie danych z systemu SMS.