Wyszukiwarka
eUrząd - Elektroniczne Usługi dla Mieszkańca

eUrząd - Elektroniczne Usługi dla Mieszkańca

Rozlicz PIT w Cieszynie
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.
Przekaż 1% w Cieszynie

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.

Oficjalna strona
Miasta Cieszyn:

Oficjalna strona Miasta Cieszyn

Deklaracja dostępności
Strona zgodna z:
Valid XHTML 1.1

NIE PRACUJESZ W CZECHACH? APELUJEMY ABYŚ NIE PRZEKRACZAŁ GRANICY!

Aktualności » NIE PRACUJESZ W CZECHACH? APELUJEMY ABYŚ NIE PRZEKRACZAŁ GRANICY!

2020-03-15 10:18

W związku z wprowadzonymi o północy w niedzielę 15 marca ograniczeniami na przejściach granicznych, apelujemy do mieszkańców Cieszyna, którzy nie pracują w Republice Czeskiej, aby nie przekraczali granicy kraju. Każdy kto nie pracuje po drugiej stronie Olzy, wracając do Polski, będzie poddany obowiązkowej dwutygodniowej kwarantannie.

Zgodnie z Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego wprowadza się od 15 marca ograniczenia określonego sposobu przemieszczania się KLIK.

Każdy, kto w tym czasie przekracza granicę, aby wrócić do domu na terenie Polski, zobowiązany jest odbyć po powrocie obowiązkową kwarantannę, trwającą 14 dni, od dnia następnego po przekroczeniu granicy.

Apelujemy do wszystkich, którzy nie muszą przekraczać granicy o powstrzymanie się od spacerów i wizyt u naszych czeskich sąsiadów.

Obowiązku tego nie stosuje się wobec osób, które przekroczyły granicę w celu wykonywania czynności zawodowych i są w stanie te zobowiązania pisemnie potwierdzić. Prosimy o przekazywanie tej informacji wśród członków rodziny i znajomych, aby dotarła jak najszerzej.