Wyszukiwarka
eUrząd - Elektroniczne Usługi dla Mieszkańca

eUrząd - Elektroniczne Usługi dla Mieszkańca

Rozlicz PIT w Cieszynie
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.
Przekaż 1% w Cieszynie

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.

Oficjalna strona
Miasta Cieszyn:

Oficjalna strona Miasta Cieszyn

Deklaracja dostępności
Strona zgodna z:
Valid XHTML 1.1

Nowe zasady płatności w cieszyńskiej komunikacji miejskiej

Aktualności » Nowe zasady płatności w cieszyńskiej komunikacji miejskiej

2018-11-29 12:43

 


kasownik


 

              Zakończona została realizacja ostatniego etapu projektu „Budowa zintegrowanego węzła przesiadkowego w Cieszynie” polegającego na wprowadzeniu     biletów elektronicznych w komunikacji miejskiej. Nowe rozwiązanie funkcjonuje od 1 grudnia 2018 r.

 Szczegółowa informacja na ten temat zamieszczona jest w najnowszych Wiadomościach Ratuszowych (Nr 24 z 30 listopada 2018 r.). Informacja ta znajduje jest   także w poniższym zestawieniu, łącznie z zarządzeniami Burmistrza Miasta Cieszyna regulującymi nowe zasady korzystania z komunikacji miejskiej oraz   wprowadzającymi nowe cenniki.

 W ramach przypomnienia zamieszczone zostały również trzy artykuły z wrześniowych i październikowych Wiadomości Ratuszowych, które zawierały informacje o   sposobie korzystania z nowych elektronicznych kasowników.

 Zapraszamy również do aktywnego korzystania z aplikacji MyBus, której celem jest udostępnianie informacji o rozkładach jazdy (dostępna jest na telefony z   systemami Android oraz iOS).

 

 Arkadiusz Skowroński, Wydział Strategii i Rozwoju Miasta

 

 Filmy instruktażowe

1 film:  
 kasownik elektroniczny

2 film:  
 Kasownik elektroniczny z funkcją płatności kartą zbliżeniową i telefonem

3 film:  
 Aplikacja MyBusArkadiusz Skowroński, Wydział Strategii i Rozwoju Miasta