Wyszukiwarka
eUrząd - Elektroniczne Usługi dla Mieszkańca

eUrząd - Elektroniczne Usługi dla Mieszkańca

Rozlicz PIT w Cieszynie
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.
Przekaż 1% w Cieszynie

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.

Oficjalna strona
Miasta Cieszyn:

Oficjalna strona Miasta Cieszyn

Deklaracja dostępności
Strona zgodna z:
Valid XHTML 1.1

Plac zabaw „Zabawa przy Szóstce”

Sprawy Miasta » Budżet Obywatelski » Budżet Obywatelski na 2016 » Stan realizacji projektów » Plac zabaw „Zabawa przy Szóstce”

 • Widok placu zabaw przy SP6 /fot. MZD
  Widok placu zabaw przy SP6 /fot. MZD
 • Część II - utwardzenie terenu w obrębie stojaka na rowery
  Część II - utwardzenie terenu w obrębie stojaka na rowery
 • Rzut ogólny z wymiarami placu
  Rzut ogólny z wymiarami placu
 • Zestawienie wyposażenia
  Zestawienie wyposażenia

      Przedmiotem projektu pn. Plac zabaw „Zabawa przy Szóstce” była budowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 6 w Cieszynie.

      Umowa na realizację zadania została podpisana z Wykonawcą 10.06.2016 r., natomiast odbiór techniczny nastąpił w dniu 10.08.2016 r.

      Przedmiotowy plac zabaw został wyposażony w karuzelę, piaskownicę, huśtawki, sprężynowiec, zestaw zabawowy wisus, domek oraz elementy małej architektury takie jak: ławki, kosz na śmieci, stojak na rowery.

      Głównym założeniem przy doborze urządzeń zabawowych była ich wielofunkcyjność oraz możliwość wykorzystania przez większą liczbę dzieci w jednym momencie, co z pewnością sprzyja integracji i uczy współdziałania.

      Więcej informacji oraz zdjęcia zrobione w czasie budowy placu zabaw zobaczyć można na profilu Facebook: Inicjatywy obywatelskie Pastwiska-Kalembice

 

Część II - dnia 18.11.2016 r.

      Doposażenie placu zabaw przy Szkole Podstawowej Nr 6 w Cieszynie, rozliczone w ramach zadania pn. Plac zabaw „Zabawa przy Szóstce”. Na przedmiotowym terenie w ramach prac dodatkowych zostało wykonane utwardzenie terenu w obrębie stojaka na rowery (powierzchnia 6 m2).

MZD