Skład VII kadencji Rady Miejskiej 2014-2018

Urząd od środka » Rada Miejska » Skład VII kadencji Rady Miejskiej 2014-2018

Przewodnicząca Rady Miejskiej Cieszyna:

Gabriela Staszkiewicz


Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Cieszyna:

Janina Cichomska


Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Cieszyna:

Andrzej Surzycki

 

  1. Banot Czesław – banot@poczta.fm
  2. Bielski Łukasz – lukasz.bielski@interia.pl
  3. Cichomska Janina – cichomska@wp.pl
  4. Herok Krzysztof – msherok@poczta.onet.pl
  5. Jankowski Remigiusz – remigiusz.jankowski@interia.pl
  6. Kabiesz Iwona – i.kabiesz@gmail.com
  7. Janusz Kołder – czoper9@poczta.onet.pl
  8. Kluz Wiesław – w.kluz@op.pl
  9. Kukuczka Krystian – tesin.kukuczka@interia.pl
  10. Kwaśny Irena – kwasnyirena@gmail.com
  11. Pawlita Grażyna – gpawlita@yahoo.pl
  12. Pońc Stanisław – 
  13. Pszczółka Krzysztof – kpszczolka@gmail.com
  14. Staszkiewicz Gabriela – gabsta73@onet.pl
  15. Surzycki Andrzej – andrzej.surzycki@wp.pl
  16. Swakoń Adam – adam.swakon@wp.pl
  17. Szczypka Marek – morze1971@gmail.com
  18. Tomica Piotr – tomica.piotr@interia.pl 
  19. Tyrna Bartosz – bartosz.tyrna@gmail.com
  20. Wantulok Krzysztof – rks.kwantulok@wp.pl
  21. Zemła Bolesław – partner5@interia.pl