Wyszukiwarka
Rozlicz PIT w Cieszynie
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.
Przekaż 1% w Cieszynie

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.

Oficjalna strona
Miasta Cieszyn:

Oficjalna strona Miasta Cieszyn

Strona zgodna z:
Valid XHTML 1.1

Tymczasowe zmiany w organizacji miejsc parkingowych

Aktualności » Tymczasowe zmiany w organizacji miejsc parkingowych

2019-08-23 11:49

W najbliższym czasie, w związku z organizacją uroczystości kościelnej oraz Międzynarodowego Studenckiego Festiwalu Folklorystycznego, zostaną zarezerwowane wybrane parkingi dla potrzeb organizatorów oraz zaproszonych gości.

W dniach od 26.08 do 29.08 odbędzie się w Cieszynie 32. Międzynarodowy Studencki Festiwal Folklorystyczny. W dniu 26 i 27 sierpnia 2019 r. (poniedziałek i wtorek) zostanie wyłączony z możliwości parkowania parking wzdłuż ul. Doktora Jana Michejdy na odcinku od ul. Bóżniczej do placu ks. Józefa Londzina.

W dniach od 30.08 do 01.09 w kościele pw. św. Marii Magdaleny odbędą się uroczystości związane z peregrynacją relikwii św. Melchiora Grodzieckiego. W dniu 01.09.2019 r. o godz. 15.00 odprawiona zostanie diecezjalna uroczystość ku czci św. Melchiora Grodzieckiego z udziałem licznej delegacji zaproszonych przedstawicieli władz kościelnych, samorządowych i państwowych, dla których zostaną w dniu 01.09.2019 r. zarezerwowane parkingi:

- parking wzdłuż ul. Doktora Jana Michejdy na odcinku od ul. Bóżniczej do placu ks. Józefa Londzina;

- prawa strona parkingu na placu Dominikańskim ( wzdłuż kościoła); 

- parking wzdłuż ul. Tadeusza Regera na odcinku od ul. Srebrnej do ul. Szerokiej;

- parking na placu Juliusza Słowackiego.

Przepraszamy za utrudnienia. Liczymy na wyrozumiałość Mieszkańców, a także współpracę, przy pozostawieniu wymienionych miejsc parkingowych dla zaproszonych gości – mówi Wiesław Sosin, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg w Cieszynie.

mat/pras