Wyszukiwarka
eUrząd - Elektroniczne Usługi dla Mieszkańca

eUrząd - Elektroniczne Usługi dla Mieszkańca

Rozlicz PIT w Cieszynie
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.
Przekaż 1% w Cieszynie

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.

Oficjalna strona
Miasta Cieszyn:

Oficjalna strona Miasta Cieszyn

Deklaracja dostępności
Strona zgodna z:
Valid XHTML 1.1

W niedzielę o godz. 20:00 rozpalmy zimne ognie na cieszyńskim Rynku

Aktualności » W niedzielę o godz. 20:00 rozpalmy zimne ognie na cieszyńskim Rynku

2019-01-17 14:33

Cieszyński Sztab Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy apeluje:

Kochani!

Nie ma chyba wśród nas człowieka, który nie słyszałby o tragicznym zakończeniu 27 Finału WOŚP zarówno w Gdańsku, jak i w całej Polsce. Dlatego idąc za potrzebą symbolicznego zakończenia 27 Finału i podziękowania Jurkowi za te 27 lat, organizujemy, wraz z wieloma Sztabami w całym kraju, Światełko do Nieba, które w tak brutalny sposób zakończyło się w Gdańsku!

W niedzielę 20.01 o godzinie 20:00 rozpalmy zimne ognie na Cieszyńskim Rynku. Bądźmy wraz z innymi Polakami, w ciszy, żeby okazać nasze wsparcie dla Rodziny tragicznie zmarłego Prezydenta i przede wszystkim dla Jurka Owsiaka, który był i jest motorem naszych działań. Pokażmy mu, że nie tylko na jego wezwanie, ale i dla Niego samego, potrafimy zjednoczyć się raz jeszcze i pokazać, że nie pozwolimy, by Najpiękniejsza Orkiestra Świata zamilkła. Tragedia w Gdańsku i to co się po niej wydarzyło zamieniła radość w szok, niedowierzanie i niewyobrażalny smutek. Połączmy się i pokażmy, że wciąż mamy siłę być RAZEM!

(Planujemy przynieść kolejny raz serce utworzone przez naszych Wolontariuszy w dniu Finału, zimne ognie też nam zostały, potrzebujemy Was, Waszej obecności).