Wyszukiwarka
eUrząd - Elektroniczne Usługi dla Mieszkańca

eUrząd - Elektroniczne Usługi dla Mieszkańca

Rozlicz PIT w Cieszynie
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.
Przekaż 1% w Cieszynie

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.

Oficjalna strona
Miasta Cieszyn:

Oficjalna strona Miasta Cieszyn

Deklaracja dostępności
Strona zgodna z:
Valid XHTML 1.1

Zakład Gospodarki Komunalnej informuje - nie będzie możliwości indywidualnego, osobistego załatwienia spraw

Aktualności » Zakład Gospodarki Komunalnej informuje - nie będzie możliwości indywidualnego, osobistego załatwienia spraw

2020-03-16 10:03

Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. informuje, że w celu zapewnienia ciągłości świadczenia usług i zminimalizowania ryzyka związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 od 16 marca 2020 r.  do odwołania w Dziale Gospodarki Ściekami, przy ul. Motokrosowej 27 w Cieszynie nie będzie możliwości indywidualnego, osobistego załatwienia spraw.

W tym okresie, w celu załatwienia spraw prosimy o kontakt z naszymi pracownikami drogą telefoniczną, mailową, pocztową lub przez ePUAP. Wszystkie wnioski dostępne są na stronie internetowej www.zgk.cieszyn.pl. Dostępne numery telefonów: 33 85 15 535, 33 85 15 444, pod które należy również zgłaszać awarie kanalizacji oraz e-mail: oczyszczalnia@zgk.cieszyn.pl.

Zapewniamy, że Zakład Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o. pracuje normalnie i jest do Państwa dyspozycji w każdej sprawie, niemniej jednak zmniejszenie intensywności osobistych kontaktów przyczyni się do ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się wirusa i wywoływanej przez niego choroby.

Wszelkie płatności na rzecz Spółki należy dokonywać przelewami, np. poprzez systemy bankowości elektronicznej na rachunek bankowy nr: 55 1050 1403 1000 0023 4673 1777.